Pasirinkite svetainės kalbą:
EN LT RU
Tarptautinė kačių paroda Kaune sulaukė gausaus lankytojų būrio
Data: 2012-05-17 15:13, skaityta: 3908

Praėjusį savaitgalį kauniečiai ir miesto svečiai nenuobodžiavo – čia tris dienas vyko Agrobalt paroda, kurioje buvo galima susipažinti ne tik su ūkinės paskirties gyvūnais ar naujomis technologijomis, bet ir su kilmingomis, pačių įvairiausių veislių katėmis, atvykusiomis iš įvairių Europos šalių.

Lietuvos felinologų draugijos „Bubastė“ organizuota dvi dienas trukusi tarptautinė kačių paroda susilaukė gausaus lankytojų būrio. Vieni žavėjosi jau gerai pažįstamomis veislėmis – britų trumpaplaukėmis, persais, didžiaisiais Meino meškėnais, kiti „atrado“ dar nematytas, retesnes veisles – Burmilos kates, Ragdolus, kurie dar žinomi kaip skudurinės lėlės, kartezianinę katę, peterboldus, Abisinus ir kitas.

Pirmąją parodos dieną – gegužės 11-ąją – parodos lankytojai galėjo pasidžiaugti ypatingu renginio akcentu – baltų kačių šou. Šios murklės buvo asociacija su baltais obelų žiedais ir džiugia pavasario nuotaika.

Žinoma, parodos metu išrinktos pačios dailiausios katės. Pirmąją dieną laurus skynė orientalų veislės atstovas iš Rusijos (savininkė Alla Veselova), britų trumpaplaukė iš Lietuvos (savininkė Jolanta Dambrauskienė), lenkas Meino meškėnas (savininkė Monika Rybka) ir persų veislės atstovas iš Suomijos (savininkai Tuulo & Henrik Ohman). Antrąją dieną į geriausiųjų būrį pateko Abisinijos veislės atstovas iš Lietuvos (savininkė Asta Kazlauskienė), Meino meškėnas iš Lenkijos (savininkė Monika Rybka), orientalas iš Lietuvos (savininkė Birutė Valiuškienė) ir Persas iš Suomijos (savininkai Tuula & henrik Ohman).

Dar vienas ypatingas parodos akcentas buvo tai, kad joje dalyvavo ir beglobės katytės iš Gyvūnų globėjų asociacijos. Jomis lankytojai žavėjosi ne ką mažiau nei kilmingomis parodos dalyvėmis. Be to, šioms katytėms renginio metu buvo ieškota šeimininkų. Padovanoti per abi parodos dienas pavyko net šešias kates.

Nuotraukas iš parodos rasite fotogalerijoje bubaste.lt/lt/photos/tarptautine-kaciu-paroda-kaunas-2012-05-11-12-d

Registracija į LFD "Bubastė" kačių parodas
Carnilove
Acana
Churu
Parama beglobiams gyvunams

Nuotraukos
Daugiau nuotraukų »