Pasirinkite svetainės kalbą:
EN LT RU

Kaip registruotis į parodas, kurios vyksta užsienio šalyse?

Registracijos į užsienio šalių parodas tvarka (patvirtinta 2008 05 16)
LFD „Bubastė“ klubų nariai norintys dalyvauti tarptautinėse parodose užsienyje, privalo registruotis į parodą tik per LFD „Bubastės“ paskirtą atsakingą asmenį – užsienio parodų sekretorę Brigitą Balčiūnaitę el. paštu: bubasteshow@gmail.com
Visas paraiškas (užpildytą nustatytą paraiškos formą) siųsti šiuo adresu bubasteshow@gmail.com. Kilus neaiškumams galima konsultuotis telefonu 8-610-48826.
Paraiškos į užsienio parodą formą (registracijos formą) galite rasti LFD „Bubastė“ duomenų bazėje adresu www.bubaste.lt skyriuje Informacija/dokumentai. Užsienio parodų sekretorė patikrinusi duomenis ir mokesčių mokėjimą (skolas) patvirtins formą ir perduos ją parodos organizatoriui (užsienio klubui). (Ateityje numatomas paraiškos į užsienio parodą pildymo automatizavimas).
Nariai norėdami gauti spausdintą paraišką (formą) su klubo antspaudu, turi apie tai informuoti iš anksto (t.y. siųsdami paraišką), o patvirtintą paraišką atsiimti savo klube Šiauliuose arba Kaune.
Bet kokia tiesioginė ar kitokia registracija ne pagal šias taisykles draudžiama. Narių, nesilaikančių šios tvarkos sertifikatai nebus pripažinti.Atgal
Registracija į LFD "Bubastė" kačių parodas
Kika
Nature&039;s Protection
Parama beglobiams gyvunams

Nuotraukos
Daugiau nuotraukų »