Choose web site language:
EN LT RU
Privacy policy

Kaip ir kam pateikti dokumentus norint tapti Bubastės klubo nariu?

Narių registracija www.bubaste.lt vyksta 3 etapais:

I etapas: Nario (asmens) registracija. Prisijunkite prie internetinio registracijos portalo www.bubaste.lt, spauskite "nauju nariu registracija" ir suveskite tikslius savo duomenis. Būtinai perskaitykite registracijos taisykles. Svarbu! skyriuje narystė - nurodykite , kad norite tapti LFD Bubastė nariu ir toliau pasirinkite kokio klubo nariu norite tapti - Kauno centrinio felinologų klubo ar Šiaulių klubo „Saulės katės“, ar Vilniaus klubo „Bastėja“, ar Klaipėdos felinologų klubo Pajūrio katės nariu.
Suvedus duomenis sulaukite duomenų patvirtinimo apie kurį duomenų bazė pranešimą išsiųs automatiškai kai tik Jūsų duomenis patvirtins atsakingas asmuo (tai gali užtrukti, musų organizacija – visuomeninė, neturi samdomų darbuotojų). Gavus pranešimą ir prisijungimo slaptažodį, galite tęsti pradėtą registraciją (vykdyti antrąjį etapą).
Nepamirškite sumokėti stojamąjį nario mokestį . Prisijungę į  „Mano zona“ rasite visą informaciją apie mokesčius ir mokėjimus,  suformuotame informaciniame kvite nurodytą sąskaitą. Mokėdami nepamirškite nurodyti mokesčio  kodo (būtina)


II etapas: turimų kačių registracija - pirminių duomenų suvedimas. Suvedę kates (kačių) duomenis sulaukite patvirtinimo apie kurį duomenų bazė pranešimą išsiųs automatiškai kai tik Jūsų kačių (katės) duomenis bazėje patvirtins administratorė. Nepamirškite pridėti kilmės dokumento ir kitų reikiamų dokumentų kopijų

III etapas: turimų kačių kilmės kortelės (geneologinio medžio) registracija - duomenų suvedimas iš kilmės korteles. Prisijunkite ir suveskite duomenis tiksliai taip kaip nurodyta originalioje katės kilmės kortelėje. Nepamirškite į duomenų bazę patalpinti kilmės kortelės kopijos (sumažinto, įskaitomo formato) ir katės nuotraukos. Draugijos generaline sekretorė patikrins visus suvestus duomenis. Tam reikia nemažai laiko, todėl nepergyvenkite, jeigu kilmės kortelės duomenų nepatvirtins ilgesnį laiką.Back
Registration to LFA "Bubastė" cat shows
Carnilove
Acana
Churu
Parama beglobiams gyvunams

Photos
More photos »